Metody płatności

 

Metody płatności w sklepie ZegarkiMazury.pl

 

Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem, to sposób płatności, w której musisz przygotować odliczoną kwotę do zapłaty, ponieważ zostanie ona pobrana przez kuriera w zamian za wydanie towaru. 

Płatność przelewem

Płatność przelewem, to forma płatności, która jest bardzo wygodna dla kupującego. Pozwala ona na dostosowanie formy dostawy na wiele różnych sposobów - bez konieczności dodatkowego rozliczania się z kurierem. 

Płatność kartą

Płatność kartą to sposób zapłaty dla klientów dokonujących zakupów w sklepie z zegarkami w Orzyszu. Wspieramy akcję Polska bezgotówkowa - zatem za zakupiony towar - wygodnie zapłacisz kartą. 

Płatność payu

Płatność payu to wygodna forma płatności natychmiastowej, dzięki której pieniądze zostaną szybko zaksięgowane na naszym rachunku i w trybie natychmiastowym twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. 

Płatność podzielona

Płatność podzielona to alternatywne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają pełnej kwoty zamówienia na rachunku bankowym bądź w gotówce i muszę rozbić płatność na dwie formy. 

Płatność blikiem

Płatność blikiem to innowacyjne rozwiązanie dla płatności natychmiastowej. Pozawala on na dokonanie transferu środków w zaledwie jedną minutę - i w tym samym czasie na przekazanie środków na rachunek sprzedawcy. 

Płatność telefonem

Płatność telefonem niesie za sobą bardzo szeroki wybór dokonania płatności za zamówienie. Strona internetowa pozawala na dokonanie płatności według transferu tradycyjnego bądź płatności natychmiastowej.

Płatność gotówką

Płatność gotówką to rozwiązanie dla osób, pragnących odebrać zamówienie osobiście w sklepie z zegarkami w Orzyszu.

Płatność voucherem

Płatność voucherem to płatność, która zostaje uiszczona w formie kodu rabatowego. System sklepu automatycznie obniża wartość produktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl