Smartwatch Garett Kids Essa 4G Czarny Smartwatch Garett Kids Essa 4G Czarny
Producent: Garett
Cena:

429,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Essa 4G Szary Smartwatch Garett Kids Essa 4G Szary
Producent: Garett
Cena:

429,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Fit Czarny Smartwatch Garett Kids Fit Czarny
Producent: Garett
Cena:

109,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Fit Niebieski Smartwatch Garett Kids Fit Niebieski
Producent: Garett
Cena:

172,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Fit Różowy Smartwatch Garett Kids Fit Różowy
Producent: Garett
Cena:

109,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Life Max 4G Czarny Smartwatch Garett Kids Life Max 4G Czarny
Producent: Garett
Cena:

519,00 zł

Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids Rel 4G Czarny Smartwatch Garett Kids Rel 4G Czarny
Producent: Garett
Cena:

399,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
  • nowość
  • nowość
Smartwatch Garett Kids Twin 4G czarny Smartwatch Garett Kids Twin 4G czarny
Producent: Garett
Cena:

299,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids 4G Czarny Smartwatch Garett Kids 4G Czarny
Producent: Garett
Cena:

585,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett Kids 4G Różowy Smartwatch Garett Kids 4G Różowy
Producent: Garett
Cena:

599,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność

Smartwatche dziecięce Garett

Dziecięce smartwatche Garett to technologia, która przyniesie dużo zabawy najmłodszym, a samym opiekunom oraz rodzicom da możliwość zapewnia bezpieczeństwa pociechom, bez potrzeby częstego komunikowania się i tworzenia wrażenia „stałej kontroli”. Początek roku szkolnego, urodziny, komunia czy każde inne święta to idealna okazja na podarowanie dziecku funkcjonalnego smartwatcha w modnych kolorach, a także przepełnionego wieloma funkcjami, tworzącymi „prestiż” wśród rówieśników. Jednymi z najważniejszych powodów, dla których warto wybrać dziecięce smartwatche Garett są wbudowany GPS, przycisk SOS, a także GEO-ogrodzenie czyli prace, które stale informują o bezpieczeństwie oraz miejscu przebywania naszego dziecka. Coraz częściej to właśnie smartwatch zastępuje telefon komórkowy u najmłodszych. A może smartwatch Garett dla dzieci z zdalnym podsłuchem?

Smartwatche dziecięce Garett z zdalnym podsłuchem

Smartwatch dziecięcy z zdalnym podsłuchem od marki Garett to idealny sposób na dyskretne sprawdzenie, z kim przebywa oraz co robi obecnie dziecko. Jak działa zdalny podsłuch w smartwatch Garett? Opiekun, dzięki zainstalowanej aplikacji na swoim telefonie komórkowym (aplikacja jest oczywiście darmowa) może uruchomić połączenie telefoniczne zegarek-telefon, dzięki czemu usłyszymy, co dzieje się w pobliżu pociechy. Wbudowany mikrofon w smartwatch Garett pozwoli na dobre rozpoznanie rozmów. Poszukują smartwatch Garett dla dziecka z zdalnym podsłuchem warto przyjrzeć się ofercie linii między innymi Garett Kids 4You, a także Garett Kids Sweet. Cena tych modeli balansuje na granicy 350 zł, a jak mówi powiedzenie „na bezpieczeństwie się nie oszczędza”.

Garett smartwatch dziecięcy z GPS i przyciskiem SOS- pełnia bezpieczeństwa w każdym momencie

Poznając dziecięce smartwatche Garett warto przyjrzeć się funkcji SOS, a także GPS. Obie prace mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i ochronę najmłodszym. Przycisk SOS w smartwatch Garett dla dzieci to sposób na poinformowanie o zagrożeniu- wystarczy, iż użytkownik zegarka naciśnie odpowiedni przycisk wzywania pomocy, dzięki czemu poinformowane zostaną aż trzy numery telefonu. Dzięki wbudowanemu GPS możemy kontrolować miejsce położenia dziecka oraz przebytą przez niego trasę. Pamiętaj, iż do prawidłowej obsługi tych funkcji wystarczy karta SIM, a w dziecięce smartwatche Garett obsługują karty SIM wszystkich operatorów.

Smartwatch Garett- pełnia zabaw dla najmłodszych

Proponowane przez markę Garett smartwatche dla dziecka to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale również masa dobrej zabawy. Wbudowany aparat pozwoli na wideorozmowy z przyjaciółmi, a także pokazanie najbliższym pięknych momentów podczas wycieczek szkolnych czy wakacyjnych przygód. Kolorowe paski i koperty z pewnością wpiszą się w preferencje najmłodszych i wpasują się w młodzieńczy styl, a z uwagi na fakt, iż wykonane zostały z tworzywa sztucznego oraz silikonu, nie zostaną uszkodzone podczas kontaktu z wodą. Obecnie rozwój technologiczny sprawia, iż najmłodsi poszerzają swoje pasje i zaciekawianie wieloma sytuacjami, w czym pomaga marka Garett tworząc dziecięce smartwatche. Wiele przydatnych, darmowych aplikacji sprawia, iż dzieci z ciekawością spoglądają w smartwatch, ucząc się między innymi rejestrowania czasu.

Smartwatch Garett dziecięcy to również telefon!

Wbudowane wejście na kartę SIM w dziecięcych smartwatchach Garett to ułatwienie kontaktu bez użycia telefonu komórkowego. To właśnie z pomocą tych inteligentnych zegarków dziecko odbierze połączenie telefoniczne oraz wiadomość z pozycji smartwatcha, nagra notatkę dźwiękowa i z łatwością skontaktuje się z przyjaciółmi i najbliższymi.

Popularne kategorie w dziale smartwatche garett dla dzieci

Smartwatche dla dzieci Garett Kids Spark 4G

Smartwatche dla dzieci Garett Kids Star 4G

Smartwatche dla dzieci Garett Kids 4you

Smartwatche dla dzieci Garett Kids Happy

Smartwatche dla dzieci z kartą SIM

Smartwatche z aparatem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl