Smartwatch Garett V10 srebrny stalowy Smartwatch Garett V10 srebrny stalowy
Producent: Garett
Cena:

418,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett V12 czarny stalowy Smartwatch Garett V12 czarny stalowy
Producent: Garett
Cena:

438,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRC STYLE Czarny Smartwatch Garett GRC STYLE Czarny
Producent: Garett
Cena:

299,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRC STYLE Srebrny Smartwatch Garett GRC STYLE Srebrny
Producent: Garett
Cena:

299,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRC STYLE Złoty Smartwatch Garett GRC STYLE Złoty
Producent: Garett
Cena:

299,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRS Czarny Smartwatch Garett GRS Czarny
Producent: Garett
Cena:

358,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRS PRO Czarny Smartwatch Garett GRS PRO Czarny
Producent: Garett
Cena:

447,00 zł

Sprawdź dostępność
Smartwatch Garett GRS Zielony Smartwatch Garett GRS Zielony
Producent: Garett
Cena:

358,00 zł

szt.
Sprawdź dostępność

Smartwatche męskie Garett

Garett smartwatche męskie to propozycje inteligentnych zegarków, kierowanych do mężczyzn lubiących mieć kontrole nad każdą sekundą. Każdy ruch ręki dzięki tym smartwatchom może zostać zarejestrowany, a każde bicie serca dokładnie odmierzone. Oferta marki Garett obejmuje męskie smartwatche w bardzo sportowym charakterze, a także eleganckie modele, które na męskim nadgarstku wyglądają wyrafinowanie, a w „ukryciu” rejestrują reakcję właściciela na każdą sytuację. To właśnie dzięki polskiemu producentowi, marce Garett, zegarek na rękę staje się niebanalnym gadżetem, który pozwala na znacznie więcej podczas codziennych czynności. Poznając atuty męskiego smartwatch Garett poznajemy szereg ciekawych funkcji, między innymi pulsometr i ciśnieniomierz, możliwość wykonywania oraz odbierania połączeń, a także bardziej sportowe prace, między innymi monitor aktywności, tryby sportowe czy przypomnienie o nawodnieniu co sprawia, iż są to idealne smartwatche dla sportowców.

Jaki smartwatch dla mężczyzny? Oczywiście Garett!

Jeżeli zastanawiasz się, jaki męski smartwatch wybrać, to powinieneś zapoznać się z ofertą marki Garett. Dużą zaletą propozycji polskiego producenta jest różnorodność stylu. W liniach marki Garett znajdziemy smartwatche na bransolecie, a także na skórzanym i kauczukowym pasku. Wiele modeli z pozoru wygląda jak klasyczny zegarek, jak te dostępne w serii Garett GT22S, jednak ich działanie wręcz zachwyci użytkownika. Decydując się na „noszenie” smartwatcha męskiego Garett otrzymamy możliwość ułatwienia wielu czynności, między innymi rozmowy podczas drogi do pracy- z pomocą tych produktów możesz rozmawiać i komunikować się z każdym, a to dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz głośnikom. Oferta Garett kierowana jest do mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.

Smartwatch Garett dla seniora- to właśnie zegarek przypomni o porze przyjęcia lekarstw

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się smartwatche kierowane do starszych mężczyzn, która zapewniają szerokie bezpieczeństwo, a także przypominają o potrzebie wykonania określonych czynności. Smartwatch Garett to świetny prezent z okazji urodzin, imienin czy Dnia Ojca- wręczając go bliskiej nam osobie zapewnimy mu większe bezpieczeństwo, bez potrzeby stałego kontrolowania, czego często nie lubią dojrzałe osoby. Jednymi z bardzo ważnych funkcji męskich smartwatchy Garett dla seniorów jest GPS, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch, które pozwolą nam na szybkie zlokalizowanie użytkownika, a w razie potrzeby z łatwością poinformuje nas o zagrożeniu. Zainstalowanie darmowej aplikacji na telefonie pozwoli kontrolować i dokonywać zmian w telefonie, między innymi w sytuacji, gdy godzina przyjęcia leków się zmieni- wtedy smartwatch poinformuje nas w odpowiednim momencie. Pulsometr czy ciśnieniomierz to wręcz „must have” mężczyzn borykających się z problemem z ciśnieniem lub sercem, a dzięki zegarkom smartwatch męskim możemy odmierzać wszystkie dane dzięki jednemu modelowi na nadgarstku.

Sportowe zegarki smartwatch do biegania, jazdy na rowerze czy na siłownię

Coraz częściej to właśnie smartwatche wykorzystywane są do pomiaru naszej aktywności, efektów ćwiczeń na siłowni czy rejestrowania, jak reaguje nasz organizm na określone zadania sportowe i nic dziwnego, ponieważ, jak pokazują sportowe smartwatche Garett, rejestrowanie wszystkich tych wyników jest niezwykle proste. Męskie smartwatche marki Garett wyposażone zostały w tryby treningowe, dzięki czemu idealnie określisz przebyty dystans, spalone kalorie czy reakcję organizmu np. na sprint po ciężkich, siłowych ćwiczeniach. Garett męskie smartwatche to idealni kompani do wspólnych ćwiczeń.

Popularne kategorie w dziale męskie smartwatche Garett

Męskie smartwatche Garett na pasku skórzanym

Męskie smartwatche Garett na bransolecie

Męskie smartwatche Garett Multi 4 

Męskie smartwatche Garett GT22S

Sportowe smartwatche na siłownię

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl