Zegarek dla dzieci Knock Nocky CO3311803 Zegarek dla dzieci Knock Nocky CO3311803
Producent: Knock Nocky
Cena:

79,00 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky CO3618606 Zegarek dla dzieci Knock Nocky CO3618606
Producent: Knock Nocky
Cena:

69,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky RB3624006 Zegarek dla dzieci Knock Nocky RB3624006
Producent: Knock Nocky
Cena:

79,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 119,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3042000 Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3042000
Producent: Knock Nocky
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3339303 Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3339303
Producent: Knock Nocky
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3944909 Zegarek dla dzieci Knock Nocky SF3944909
Producent: Knock Nocky
Cena:

59,00 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 109,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja
Zegarek dla dzieci Knock Nocky SP3869808 Zegarek dla dzieci Knock Nocky SP3869808
Producent: Knock Nocky
Cena:

89,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

Najniższa cena: 139,00 zł
szt.
Sprawdź dostępność
  • promocja

Zegarki Knock Nocky

Nauka przez zabawę- to główne motto marki Knock Nocky, która tworzy niezwykle kolorowe i barwne zegarki dla dzieci, przyciągające uwagę wszystkich najmłodszych. Niebanalne wzornictwo, oparte o różnorodne zainteresowania dzieci, kolorowe cyfry i kształty, a także wysokiej jakości materiały sprawiają, iż zegarki Knock Nocky biją rekordy popularności i wybierane są za każdym razem, gdy szukamy ciekawego prezentu dla dzieci w każdym wieku i na różne okazje. Nauka rejestrowania czasu i większej odpowiedzialności nie musi być trudna, a może wręcz przynosić zadowolenie, wystarczy, że wybierzesz zegarek dla dzieci Knock Nocky. Każdy element tych czasomierzy został dokładnie przemyślany, dzięki czemu aktywny tryb życia dziecka nie sprawia, iż ulegają one uszkodzeniom. Zegarki Knock Nocky to modele, które ucieszą każde dziecko! Użytkowanie zegarka tego producenta pozwoli dziecku przenieść się do krainy Serca Czasu, w której istotna jest zabawa i rozwój wyobraźni.

Kolorowy zegarek dla dzieci Knock Nocky

Barwna kolorystyka to jedna z cech zegarków dla dzieci Knock Nocky, które przyciągają zainteresowanie najmłodszych w każdym wieku. Producent postawił na niebanalne wzornictwo, poprzez umieszczanie na paskach oraz kopertach różnorodnych motywów- samochodów, gwiazd, serc czy kwiatów. Zegarek dla dzieci Knock Nocky kierowane są zarówno do dziewczynek jak i chłopców, w różnym przedziale wiekowym. Głównym założeniem zegarka dziecięcego Knock Nocky jest zachęcanie najmłodszych do nauki odczytywania czasu i jak wskazują opinię użytkowników tych modeli- zadanie to zostało spełnione, a dzieci chętnie bawić się w rejestrowanie czasy, a dodatkowo z przyjemnością pokazują nowy zegarek rówieśnikom.

Knock Nocky- tani zegarek dla dziecka

Marka Knock Nocky tworzy wysokiej jakości zegarki dla dzieci, które proponowane są w bardzo przystępnej cenie. Za klasyczny zegarek dziecięcy, który cechuje się niebanalnym designem i pomoże w nauce odmierzania czasu zapłacisz około 100 złotych- tak, tylko tyle potrzeba aby podarować dziecku ciekawy gadżet, łączący przyjemne z pożytecznym. Warto podkreślić, iż do tworzenia zegarka dla dziecka marki Knock Nocky najczęściej wykorzystywane jest tworzywo sztuczne, znane z lekkości i komfortu użytkowania, odporne na stłuczenia, utwardzane szkło mineralne, a także gumę. Wnętrza wszystkich dziecięcych zegarków Knock Nocky stanowi mechanizm kwarcowy, którego siłę napędową stanowi bateria.

Zegarek dla dziecka do nauki Knock Nocky

Podarowanie dziecku czasomierza jest idealnym sposobem na pierwszą naukę liczenia oraz odmierzania czasu, jednak model taki musi, najprościej mówiąc, interesować dziecko. Zegarek dla dziecka do nauki Knock Nocky to propozycja wręcz idealna, ponieważ marka postawiła na umieszczenie na analogowych cyferblatach kolorowych, widocznych cyfr, pozwalających na szybkie odczytywanie godziny. Ciekawe wskazówki zainteresują dziecko ruchem i sprawią, iż chętnie będzie obserwował jak pracują, pokazując zmieniający się czas. Mimo, iż na tarczach zegarka Knock Nocky nie umieszczono dodatkowych funkcji, wszystkie czasomierze są bogate, a wręcz fascynujące.

Bajkowy zegarek dla dziewczynki Knock Nocky

Legenda mówi, iż to właśnie zegarek dla dziecka Knock Nocky ma pozwolić dziecku na odkrycie wielu ciekawostek świata, a nawet przenosić w czasie, rozwijając umiejętności i fantazję najmłodszych. Bajkowe postacie, pośród których nie zabrakło księżniczek i wesołych potworków, przyciągają uwagę dziecka podczas nauki liczenia czasu. To właśnie dzięki zegarkom Knock Nocky nagle okazuje się, iż dziecko jest pełne fantazji, iż wskazówki przeskakują, pokazując każdą sekundę.

Zegarki dla chłopca Knock Nocky

Jeżeli poszukujesz zegarka dla starszego chłopca, który preferuje już bardziej stonowane i „męskie” czasomierze to znajdziesz je w kategorii zegarki dla chłopca Knock Nocky, dostępne w sklepie ZegarkiMazury.pl. Marka Knock Nocky również w tych dziecięcych zegarkach stawia na łatwość odczytywania czasu, umieszczając na cyferblatach czytelne cyfry czy indeksy liniowe. Zabezpieczone odpornym na stłuczenia szkłem mineralnym tarcze pozwolą na użytkowanie czasomierzy w każdym momencie dnia, zarówno podczas szkolnych lekcji jak i młodzieńczych przygód.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl